null

B-COMPLEX - Sobota 01:00 Unique

vlastným menom Matúš (Matia) Lenický, je slovenská D&B producentka a DJ z Bratislavy. Matia je otvorene bi-gender, snaží sa zvýšiť povedomie o transrodových ľuďoch, podporuje práva LGBTI. Jej skladba Beautiful lies má na Youtube viac než 10 miliónov videní.

null

DROZĎO & DEMEX - Utorok 01:00 Unique

talentovaní DJi a producenti z Martina, inšpirovaní tvorbou Armin van Buurena, Kyga či Alana Walkera. Spočiatku samostatné jednotky Matej Drozdi (alias Drozďo) a Jakub Mišík (alias Demex) sa v roku 2012 dali dokopy, a v súčasnosti sa v rádiách hrá niekoľko ich skladieb.

null

LAYDEE SUE - Sobota 03:00 Laydee Sue

Laydee Sue alias Zuzana Bojková je mladá slovenská DJka, ktorá sa hudbe venuje od r. 2011. Jej vzorom je holandsko-filipínsky DJ a producent Laidback Luke, zo slovenských DJov najmä EKG. Hráva všetky štýly, aj keď najradšej má electro/progessive, house a techhouse.

null

TAMIRA - Piatok 01:00 Unique

jedna z najžiadanejších a najobsadzovanejších osobností ženského DJingu na Slovensku, populárna aj v zahraničí. Okrem najznámejších slovenských kluboch si zahrala ako headliner na viacerých zahraničných podujatiach, okrem iného na Ibize, Cypre či v Egypte.

VSTUPENKY NÁJDETE NA: